Uwolnij swoją kreatywność.

DAW, kontrolery, interfejsy audio: tylko perfekcyjne współdziałanie tych komponentów umożliwi Ci zachowanie wydajności podczas pracy. Nuage Advanced Production System definiuje nowe standardy jakości współpracy tych wszystkich elementów. Płynnie integruje się z oprogramowaniem Steinberg Nuendo i Cubase zapewniając najwyższą jakość dźwięku. Nuage Advanced Production System jest już cenionym narzędziem w studiach postprodukcji i produkcji muzycznej na całym świecie, dając inżynierom wszystko czego potrzebują podczas najbardziej wymagających projektów.

nuage_1

Więcej niż tylko kontroler do DAW

Nuage to znacznie więcej niż tylko połączenie DAW i kontrolera. W pełni zintegrowany system produkcji, bezproblemowe połączenie oprogramowania Steinberg ze sprzętem Yamaha oferuje niespotykaną dotąd operatywność i szybkość edycji.

nuage_2

Połącz je jak chcesz

Nuage składa się z jednostek Nuage Fader, z których każda ma 16 kanałów z faderem i knobem, oraz jednostek Nuage Master, które zawierają wszystkie elementy sterujące potrzebne do sprawnego działania transportu, edycji, monitorowania i innych. Jednostki mogą być używane pojedynczo lub łączone w systemach do trzech jednostek Nuage Fader na system. Przycisk UNIT LINK pozwala na łatwe rozłączenie jednostek do wykorzystania ich osobno, a następnie połączenia ich ponownie.

nuage_3

Właściwy silnik do każdej pracy

Do trzech programów DAW może być bezpośrednio operowanych poprzez jednostkę Nuage Fader (np. Nuendo, Cubase i Pro Tools), dzięki czemu dialogi, efekty dźwiękowe, muzyka i inne elementy dużego projektu mogą być łatwo połączone do końcowego miksu.

nuage_4

Processing bez ograniczeń

Przetwarzanie sygnału Nuage jest obsługiwane przez komputer, bez użycia dedykowanych kart DSP, które ograniczają możliwości systemu. System komputerowy można skonfigurować tak, aby spełniał wymagania dotyczące obciążenia przy maksymalnej wydajności. Aby zapewnić stabilność, przeprowadzono rygorystyczne, sprzętowe testy porównawcze przy ścisłej współpracy z wiodącymi producentami urządzeń peryferyjnych.

nuage_5

Korzystaj z cyfrowych sieci audio

Infrastruktura audio Nuage bazuje na technologii Dante zapewniając doskonałą elastyczność i możliwość rozbudowy w przyszłości. Dźwięk można dzielić z konsoletami z serii CL poprzez urządzenia z serii R wyposażone w protokół Dante jak np. RiO3224-D i inne. Natomiast urządzenia typu RMio64-D Dante/MADI można wykorzystać do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi wykorzystującymi protokół MADI.

Synergy That Delivers – historia Yamaha & Steinberg

yamaha
steinberg

Firma Yamaha znajduje się w czołówce profesjonalnej branży audio od czasu premiery miksera audio PM1000 w 1975 roku. Produkty takie jak monitory studyjne NS10-M, cyfrowa konsoleta 02R i procesor efektów SPX90 znalazły się w wiodących studiach na całym świecie, w końcu zdobywając reputację, która uczyniła je „klasykami” w tej dziedzinie.

Cyfrowe stacje robocze (Digital Audio Wokstations) stały się podstawowym środowiskiem pracy w produkcji audio od połowy lat 90. do końca XX w., a w styczniu 2005 Steinberg Media Technologies (w przyszłości „Steinberg”), firma która wniosła wiele zaawansowanych technologii i rozwiązań do tej szybko rozwijającej się dziedziny, stała się całkowitą własnością firmy Yamaha. Ta kluczowa fuzja doprowadziła do coraz bardziej zgodnego rozwoju zintegrowanych produktów i systemów. Steinberg został założony w 1984 roku i szybko stał się źródłem ważnych standardów przetwarzania dźwięku, takich jak ASIO (Audio Stream In and Out), VST (Virtual Studio Technology) i inne. Te zaawansowane technologie zostały włączone do wielu rewolucyjnych produktów, w tym aplikacji Cubase i Nuendo, które są obecnie preferowane przez ponad 1,5 miliona użytkowników na całym świecie. Wspólny rozwój między Yamaha i Steinberg zaowocował wieloma interfejsami audio i kontrolerami, które w pełni wykorzystują potencjał wydajności oprogramowania Steinberg. Połączenie tych dwóch liderów technologii audio nadal będzie dostarczać coraz więcej zaawansowanych rozwiązań dla szerokiego zakresu zastosowań w przyszłości.

Start typing and press Enter to search