yamaha_ca

Firma Yamaha jest naszym partnerem w biznesie od przeszło 10 lat.
Powodem stałej współpracy jest fakt, że artykuły z katalogów Pro Audio, Installation Systems oraz Commercial Audio:

  • są stworzone z orientacją na jakość wykonania i słyszanego efektu, bez kompromisów ? przechodzą w tym celu rygorystyczne testy tak, aby każdy mógł spokojnie polegać na nich zarówno osobno, jak i we wszystkich proponowanych przez nas rozwiązaniach
  • gwarantują oszczędność czasu i miejsca ? m.in. dzięki ustandardyzowanym złączom, prostym a jednocześnie funkcjonalnym oprogramowaniu, czy transmisji YDIF pozwalającej nawielokrotne zmiejszenie ilości wymaganych przewodów
  • przenoszą jakość firmy Yamaha wytworzoną przez lata na gamę zastosowań instalacyjnych

Od początku istnienia firmy Yamaha, inżynierowie, rzemieślnicy, a także wszystkie kreatywne umysły które pomogły ukształtować markę, podążały za wspólną filozowią skierowaną na zaspokojeniu a nawet przekroczeniu każdego nowego wyzwania. Zakres inspiracji i doświadczenia na wielu rynkach – bez przenośni ? oferuje różnorodność produktów nie do pobicia ? od fortepianów, przez urządzenia Hi-Fi po rozwiązania dźwiękowe dla wielu profesjonalnych i komercyjnych zastosowań. Przez dogłębny proces badania, dopracowywania, testowania i wprowadzania technologii i innowacji na każdym rynku, Yamaha wypracowała niespotykaną znajomość tematu która dzięki rozwinięciu absolutnej podstawy wiedzy do ogromnych rozmiarów doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń pozwalała stworzyć niebywale szeroki szereg oferowanych rozwiązań.

Cała wiedza i doświadczenie firmy skrystalizowała się w Sześciu Najważniejszych Wartościach:

1. Niezawodność ? wydajność, na której można polegać.

Kiedy mamy do czynienia z komercyjnymi rozwiązaniami dla instalacji dźwiekowych, nic nie jest ważniejsze, niż pewność, że każdy, nawet najdrobniejszy element, może pracować nawet z najwyższą wydajnością na długo po wykonaniu i wdrożeniu całego projektu. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Yamaha staje się znana z dostarczaniu niezawodnych prudktów wysokiej jakości, które gwarantują możliwość dożywotniego zaufania. Wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe i wydajnościowe na każdym etapie produkcji ? każdy z nich poddawany jest szegółowej analizie zachowania w najtrudniejszych warunkach.

2. Prostota ? czas jest po naszej stronie.

Instalowanie rozwiązań komercyjnych może okazać się ogromnym przedsięwzięciem, które wymaga wielkich nakładów energii, planowania i, co najważniejsze, czasu. Yamaha oferuje wszechstronny zakres produktów instalacyjnych znanych ze znakomitego dźwięku i wydajności, a przy tym zmniejszające zapotrzebowanie, które zazwyczaj spotkalibyśmy w fazach projektowania, instalacji i konfiguracji. Dzięki ustandardyzowanym złączom, wszechstronnej funkcjonalności i innowacyjnego podejścia do cyklu produkcji, produkty te współpracują ze sobą bez zarzutu. Apliakcja MTX Editor jest narzędziem, które pozwala instalatorom zaprojektować i konfigurować wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania, które znajdą odzwierciedlenie w pracy dowolnej instalacji, przy pomocy komputera. Cyfrowa transmisja YDIF pozwala na transmisję 16 kanałów audio przy pomocy przewodu Ethernet, redukując nadmierne okablowanie, które, jak wiemy, niejednokrotnie wydłuża czas pracy.

3. Elastyczność ? masz nasze wsparcie.

Projektowanie całego rozwiązania dźwiękowego od podstaw może być zniechęcającym zajęciem, a wybór własciwego oprzyrządowania to najważniejszy, pierwszy krok. Lista nowych produktów z serii instalacyjnych przedstawia wiele zalet przez dostarczanie elastycznych zastosowań, które pomagają zmieniszyć ilość komponentów wymaganych do skonfigurowania systemu i jednokrotnie zapewniają, że wymagania każdego środowiska, w którym się znajdzie zostaną spełnione.

4. Możliwość rozbudowy ? rozszerzamy horyzonty.

Bazując na szerokim doświadczeniu firmy, najnowsze produkty Yamahy oferują wiele opcji rozszerzenia, dzięki rozwiązaniom zwiekszającym ilości wejść/wyjść oraz funcjonalność dla szerszego zakresu zastosowań. Dla większych projektów, produkty zawierające dedykowane porty Dante dostarczają najnowsze technologie pozwalające na połączenie urządzeń w sieci. Popularne karty z serii MY ułatwiają zmianę i rozwinięcie funkcjonalności szerokiego zakresu formatów audio produktom z nimi kompatybilnym.

5. Jakość ?Yamaha? ? dla zaspokojenia nawet najbardziej wytrawnego gustu.

Yamaha swoją historią dowodzi dostarczanie nie tylko wiodących rozwiązań AV w rynku konsumenckim, ale także najwyższej jakości profesjonalnych urządzeń do nagrywania, nadawania i nagłaśniania dźwięku na żywo. Jednocześnie, przenosimy to samo zobowiązanie do branży instalacyjnej, oferując udowodnioną gwarancję jakości w zupełnie nowej gamie produktów. Wraz z każdym zastosowaniem, spotykamy zupełnie inne wymagania dotyczące dźwięku, zatem każdy z produktów ma za zadanie dopasowywać się do tych potrzeb. Na przykład ? w sklepie, duża ilość niskich częstotliwości może działać na korzyść przez rozentuzjazmowanie klientów, podczas gdy w kawiarni czy restauracji ? potrzebujemy nieco bardziej subtelnego podejścia dla utrzymania własciwej atmosfery.

6. Wydajność ? ?think green?.

W czasach zmian klimatycznych, rosnących kosztów i malejącej ilości surowców, najmniejsza redukcja zapotrzebowania na energię odzwierciedlona jest w znaczącej korzyści, zarówno dotyczącej kosztów jak i wpływu na środowisko. Z tego powodu, rozwiązania komercyjne firmy Yamaha zawierają innowacyjne cechy kreślone szczególnie pod względem poboru mocy.

Start typing and press Enter to search